O NAS

Kim jesteśmy?

Firma działa na rynku od 10 lat jako dzialalność jednoosobowa.

W miarę wzrostu zapotrzebowania na usługi od dwóch lat zatrudnia pracowników.

Do tej pory działaliśmy na zasadzie efektu domina, czyli reklamy szeptanej. Uważamy, że efekty naszej pracy to najlepsza reklama, o czym sami się Państwo przekonacie.

Zatem współpraca z Państwem, którzy zechcą skorzystać z usług mojej firmy, zweryfikuje moje mylne podejście do tego rodzaju dźwigni jaką jest reklama w Internecie.  

Wyspecjalizowaliśmy się w sprzątaniu niespecjalistycznym (prywatne gospodarstwa domowe, mycie okien, kompleksowe regularne sprzątanie biur) oraz specjalistycznym (obszary medyczne, lokale gastronomiczne, puby, sprzątanie po remontach) oraz w czyszczeniu tapicerki meblowej w tym czyszczenie tapicerki teflonowej „Carabu”.

Od początku istnienia na rynku stawiamy na wysoką jakość pracy, specjalistyczne środki chemiczne i specjalistyczny sprzęt oraz wyższe niż w przeciętnych firmach sprzątających wynagrodzenia dla pracowników. Jesteśmy firmą w 100% z kapitałem polskim.

Wyższe wynagrodzenia to lojalność, motywacja oraz zaangażowanie pracowników w powierzone zadania. Wszyscy pracownicy spełniają rygorystyczne oczekiwania moje jako Pracodawcy oraz naszych Klientów.

Pracujemy cały tydzień, ponieważ mamy świadomość, że to branża która nie śpi. Do pracy podchodzimy z pasją. To nie tylko sposób na życie ale też hobby.

Dysponujemy referencjami od klientów, z którymi związani jesteśmy wiele lat.

Zapraszam do współpracy!

Piotr Sztucki

Właściciel